Sprzęt pomocniczy i sanitarny

Sprzęt pomocniczy i sanitarny to szeroka kategoria urządzeń i akcesoriów, które są zaprojektowane w celu ułatwienia codziennego życia i zapewnienia wsparcia osobom z różnego rodzaju ograniczeniami fizycznymi, starszym ludziom czy osobom z niepełnosprawnościami. Ten rodzaj sprzętu ma na celu zwiększenie niezależności, poprawę bezpieczeństwa oraz ułatwienie wykonywania podstawowych czynności życia codziennego. 

W sklepie ANTAR oferujemy między innymi wysokiej jakości cewniki sanitarno-medyczne, dostosowane do różnorodnych potrzeb zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Dostępne w różnych rozmiarach, z balonikami o odpowiednich pojemnościach, zapewniające skuteczne i bezpieczne drenaż moczu. Wykonane z materiałów zabezpieczających przed bakteriami, redukujące ryzyko infekcji i zapewniające bezpieczne użytkowanie. Oferujemy cewniki renomowanych producentów, gwarantujące skuteczność i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem cewników sanitarnych i do skorzystania z profesjonalnego wsparcia naszego zespołu w razie pytań czy wątpliwości. 

Jeśli natomiast chodzi o krzesła toaletowe i baseny, to są to elementy, które często są stosowane w kontekście opieki nad osobami o ograniczonej mobilności lub w przypadku specjalnych potrzeb zdrowotnych. Krzesła toaletowe są specjalnie zaprojektowanymi siedzeniami, które mają ułatwić korzystanie z toalety osobom z różnymi ograniczeniami ruchowymi. Mogą występować w różnych wariantach, a niektóre z nich posiadają dodatkowe funkcje, takie jak podłokietniki, podpórki na plecy itp. Zarówno krzesła toaletowe, jak i baseny sanitarne są elementami wyposażenia, które mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa osób o ograniczonej mobilności czy potrzebujących specjalnej opieki. Wybór konkretnego modelu zależy od indywidualnych potrzeb i warunków użytkowania – warto więc zadbać o kompleksowe zaopatrzenie sklepu. 

W tym segmencie znajdują się również urządzenia przydatne w tlenoterapii – inhalatory, koncentratory tlenu, czy pulsoksymetry. Urządzenia używane w tlenoterapii są kluczowe dla pacjentów z zaburzeniami oddychania, przewlekłymi chorobami płuc, czy innymi stanami, które wymagają dodatkowej podaży tlenu. Inhalatory, znane również jako nebulizatory, są urządzeniami, które przekształcają leki płynne na drobne kropelki, które mogą być łatwo wdychane przez pacjenta. Są stosowane do podawania leków przeciwwirusowych, przeciwzapalnych czy rozszerzających oskrzela. Koncentratory tlenu to urządzenia, które pobierają powietrze z otoczenia, usuwają inne gazy, a następnie dostarczają czysty tlen pacjentowi. Są bardziej praktyczne niż tradycyjne butle z tlenem i są często używane w domowym środowisku. Pulsoksymetry natomiast są przenośnymi urządzeniami mierzącymi poziom saturacji tlenu (SpO2) we krwi, a także puls. Często są umieszczane na kończynach, takich jak palec, i oferują natychmiastowe informacje na temat poziomu tlenu we krwi.

Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego asortymentu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam być solidnym partnerem biznesowym dla wszystkich jednostek, które w swojej ofercie chcą mieć lub mają zaopatrzenie medyczne oraz niemedyczne.

Sprzęt pomocniczy i sanitarny

Zobacz wszystkie nasze produkty

Pozostańmy w kontakcie

Formularz kontaktowy