Sklep z zaopatrzeniem medycznym – najlepiej sprzedające się produkty

Antar to sprawdzony i uznany partner. Zapewnimy odpowiednie zaopatrzenie dla sklepu medycznego.

Spis treści

Otwierasz sklep z zaopatrzeniem medycznym? Te produkty sprzedają się najlepiej.

Otwierasz sklep z zaopatrzeniem medycznym i zastanawiasz się, jakie produkty będą się najlepiej sprzedawać? W tym blogu przedstawimy przykłady produktów według kategorii z oferty Antar – producenta sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Sprzęt ortopedyczny 

Sprzęt ortopedyczny to wszelkiego rodzaju ortezy (np. łokciowe, stawu kolanowego czy skokowego, kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego). Wśród tego zaopatrzenia znajdują się również kołnierze ortopedyczne, stabilizatory, pasy brzuszne, specjalne wkładki do butów, protezy piersi czy opaski.

Orteza Stawu Kolanowego z regulacją ruchomości –  to zaawansowane, wielofunkcyjne urządzenie medyczne, które zapewnia doskonałą ochronę i wsparcie dla kolana. Jest szczególnie polecana osobom z urazami więzadeł, niestabilnością stawu kolanowego oraz po operacjach stawu kolanowego. Dzięki możliwości stabilizacji pod różnymi kątami, orteza skutecznie ogranicza jego ruchomość, co jest niezbędne dla szybkiej rehabilitacji. Pomaga również zmniejszyć ból, obrzęk i stan zapalny, przyspieszając powrót do zdrowia.

Sprzęt rehabilitacyjny 

Sprzęt rehabilitacyjny wszelkiego rodzaju chodziki (np. stalowe lub aluminiowe), kliny rehabilitacyjne, piłki do rehabilitacji. To też produkty do akupresury, poduszki rehabilitacyjne, rotory, wałki do fizjoterapii, balkoniki, materace (np. przeciwodleżynowe, piankowe, rurowe, bąbelkowe). W kategorii sprzętu rehabilitacyjnego znajdują się także kule łokciowe i laski aluminiowe, łóżka rehabilitacyjne, poduszki pneumatyczne, wózki inwalidzkie.

Elektryczny wózek inwalidzki to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie dla osób z ograniczoną mobilnością, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Użytkownicy chwalą go za intuicyjne sterowanie, możliwość regulacji prędkości i prostą obsługę. Ergonomiczne siedzenie i szerokie możliwości regulacji zapewniają wygodę nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Model ten wyposażony jest w uchylne i zdejmowane podnóżki oraz podłokietniki. Dodatkowym atutem są trwałe baterie litowo-jonowe. 

Sprzęt pomocniczy i sanitarny

Sprzęt pomocniczy i sanitarny produkty, takie jak baseny czy kaczki sanitarne, cewniki, inhalatory, krzesełka (np. pod prysznic, toaletowe), koncentratory tlenu, ławki wannowe, podkłady nieprzemakalne pod materac, podparcia, pulsokrymetry, stojaki na kroplówkę, stoliki nad łóżko, umywalki do mycia głowy dla niepełnosprawnych, specjalne uchwyty do WC czy woreczki na mocz. 

Składane krzesło toaletowe  – to nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane dla osób z ograniczoną mobilnością, które można szybko i łatwo zamontować bez użycia narzędzi. Wykonane z solidnej, proszkowo malowanej stalowej ramy, posiada miękkie i wygodne podłokietniki. Nogi krzesła są zakończone antypoślizgowymi stopkami dla zapewnienia stabilności. W zestawie znajduje się wiadro z pokrywką oraz deska sedesowa z pokrywą. Produkt jest łatwy w obsłudze i można go łatwo złożyć do transportu lub przechowywania.

Wyroby niemedyczne 

W naszej ofercie wyrobów niemedycznych znajdziemy elektryczne, ergonomiczne biurka, nakładki na kule, nakrycia ogrzewające na wózek inwalidzki, rowery magnetyczne, podparcia do kul lub taśmy do fizjoterapii

Nakrycie ogrzewające na wózek inwalidzki (AT53521) – to doskonałe rozwiązanie dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, które pragną zapewnić sobie komfort i ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Specjalny kaptur, zapięcie na dwa guziki oraz przedłużony przód, chroniący nogi, zapewniają ciepło i wygodę. Skrócony tył oraz łatwość zakładania i zdejmowania sprawiają, że produkt jest wyjątkowo praktyczny w codziennym użytkowaniu.
W naszej firmie produkcyjnej i dystrybucyjnej Antar od lat dbamy o kompleksowe zaopatrzenie sklepów, zatem mają Państwo z wyborem dobrej jakości sprzętu – chętnie pomożemy! Zapraszamy do kontaktu pocztą elektroniczną: antar@antar.net lub telefonicznie: +48225183600.Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zajrzyj też na naszego Facebooka, Instagrama i LinkedIn!